Příběhy z praxe

 

Od baletu ke skleněným figurkám

2016 Jul 2

Účastnice kurzu Výrobce skleněné bižuterie Petra Štolbová má velmi zajímavý a pestrý životní příběh. Sportovně a umělecky nadaná Petra měla… The post Od baletu ke skleněným figurkám appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Je práce s medem tou nejsladší na světě?

2016 Jun 20

Včely medonosné se po naší planetě proletují již více než 25 milionů let. Lidé si už v pradávných dobách rychle… The post Je práce s medem tou nejsladší na světě? appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Bez certifikátu bych vysněnou práci v cestovním ruchu nezískala

2016 Jun 1

Dominika Plimlová, devatenáctiletá mladá dívka z Plzně, neotálela a začala si vyšlapávat cestu ke svému vysněnému povolání. Díky své kamarádce Petře… The post Bez certifikátu bych vysněnou práci v cestovním ruchu nezískala appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Mezi CNC stroji našel perspektivní prostředí

2016 Apr 15

Střední průmyslová škola Jedovnice byla založena v roce 1953 a od počátku se specializuje na výuku strojírenských, elektrotechnických a ICT oborů. V… The post Mezi CNC stroji našel perspektivní prostředí appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Účetnictví nemusí být vždycky nuda

2016 Mar 29

Nikola vystudovala Střední odbornou školu Euroškolu obor Ekonomika a cestovní ruch v České Lípě. Už jako dítě snila o tom stát… The post Účetnictví nemusí být vždycky nuda appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Alenka v říši pekařství

2016 Feb 11

Pětačtyřicetiletá pekařka a prodavačka firmy Pecud Alena Tokárová dostala přislíbeno od zaměstnavatele, že jí po úspěšném absolvování kurzu zlepší platové… The post Alenka v říši pekařství appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Zuzana a její cesta od ekonomie k pedikúře

2016 Jan 15

Zuzana Fancová z Ostravy oslavila své 23. narozeniny. Ačkoliv je pilnou studentkou vysoké školy a v květnu se jí dokonce… The post Zuzana a její cesta od ekonomie k pedikúře appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Studené pokrmy, co zahřejí u srdce

2015 Dec 31

Střední škola zemědělství a služeb v Městě Albrechticích je umístěna v historické budově bývalého loveckého zámečku, má však moderního ducha.… The post Studené pokrmy, co zahřejí u srdce appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Kurz Art grafik pomohl absolventkám profesně růst

2015 Nov 20

Jana, Kamila a Jiřina. Tři mladé ženy z Plzně. Tři různé důvody a motivace, které je přivedly na podzim loňského… The post Kurz Art grafik pomohl absolventkám profesně růst appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Jednou ráno bez práce

2015 Nov 13

Mnozí z nás ve středním aktivním věku si nedovedou představit, co obnáší ztráta zaměstnání. Ačkoli se o nezaměstnanosti v médiích… The post Jednou ráno bez práce appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Od cyklistické vášně k lektorování

2015 Nov 6

O chystaném pilotním kurzu Instruktor indoor cycling v rámci projektu UNIV 3 se osmadvacetiletá dívka z Plzně Jana dozvěděla od… The post Od cyklistické vášně k lektorování appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Národní soustava kvalifikací pomáhá hledat kvalifikovanou pracovní sílu

2015 Oct 2

Ačkoliv se technologie neustále zdokonalují a továrny se automatizují, lidský faktor je ve výrobě stále nepostradatelný. Strojírenské a elektrotechnické provozy… The post Národní soustava kvalifikací pomáhá hledat kvalifikovanou pracovní sílu appeared first on Vzdělávání a práce - NSK .

Archiv