LUKO, s.r.o.

Českoskalická, Červený Kostelec, 54941

Luko, s.r.o. - firma s tradiční značkou zabývající se převážně výrobou košil všeho druhu a užití.

Historie firmy LUKO, s. r. o. sahá do období vzniku textilní výroby v Červeném Kostelci tedy do roku 1880, kdy firmu založil Jan Škoda. Od té doby má firma ve znaku orla s iniciály J. Š. (viz. obr. níže). V roce 1948 byla firma znárodněna a přejmenována na závody Triola. Roku 1992 si jí od státu zpět odkoupil pravnuk zakladatele pan Ing. Jiří Škoda a firma se tak opět stala rodinným podnikem s novým názvem LUKO (ze slovního spojení LUxusní KOšile). Od svého založení se firma vždy zabývala šitím pánských košil v té nejvyšší kvalitě. Pokračuje tak jako jedna z posledních firem v dlouhé tradici textilního průmyslu v severovýchodních Čechách.

Firma LUKO, s. r. o. se od svého založení v roce 1880 zabývá výhradně šitím pánských košil. Výrobu dále doplňujeme šitím dámských halenek, pánských trenek. kravat a nyní i vest určených zejména pro outdoorové aktivity a volný čas.

Zakládáme si na výběru těch nejkvalitnějších materiálů, které sami testujeme a provádíme zkoušky srážlivosti, barevnosti, atd. Košile si sami navrhujeme a dvakrát do roka tvoříme vlastní kolekci originálních košil, které jsou varáběny v limitovaných sériích. K výrobě vybíráme i netradiční materiály a tím tak tvoříme jedinečnou "stopu originality" ve výrobě pánských košil.

Jsme jedna z mála firem, která se zabývá i výzkumem a technologiemi materiálů a jejich úpravami při využití i v extrémních podmínkách. Již dlouhodobě pracujeme na výrobě košil z materiálu TENCEL, který je nyní špičkou na trhu s textiliemi. Jedná se o přírodní materiál vyráběný využitím nanotechnologie z celulózy. Díky tomu dostáváme materiál s úplně novými a vylepšenými vlastnostmi. Je to až neuvěřitelné, kam až se dá posounout ve spojení přírody a moderní technologie. Dostáváme vlákno, které je neskutečně pevné, extrémně savé, maximálně prodyšné, hygienické a navíc se nemačká! Co víc si přát, než mít na sobě košili, která se chová jako Vaše druhá kůže? Dlouhodobým výzkumem a zkoušením docházíme ke stále novým zlepšením a naše produkty vylepšujeme. Nyní pracujeme na tencelové košili nové generace, která je testována v extrémních podmínkách na celém světě, a to doslova - více se dočtete na www.bigtrip.cz (cesta kolem světa). Naše košile byly i na expedicích v Egyptě, deštném pralese...

V rámci personálních procesů u uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Ivana Duffová
Telefon: +420 739 083 981
E-mail: lukock@seznam.cz
Web: http://www.luko.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

lukock@seznam.cz | Informace přidány: 2015 Feb 25 16:44:51