MEIZO - izolace na potrubí, spol. s r.o.

Pod Všemi svatými 24, Plzeň, 30100

MEIZO - izolace na potrubí, spol. s r.o.
Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti izolací a izolování jsme Vám schopni nabídnout kompletní sortiment technických izolací. Vyhotovíme Vám dle požadavků tvarovky, kolena, apod.
MEIZO IP AL - potrubní izolační pouzdra jsou vyrobena z minerální vaty na bázi čediče. Povrch výrobku tvoří AL folie vyztužená ve dvou směrech, která je na přesazích opatřena samolepicím proužkem pro snadnou montáž. MEIZO IP AL se dodávají v délce 1000 mm. Vnitřní průměr pouzdra (resp. průměr potrubí, na něž je pouzdro určeno) je nabízen v rozmezí od 21 mm do 273 mm, síla stěny izolantu se pohybuje dle požadavku zákazníka standardně od 25 mm do 100 mm. MEIZO IP AL má široké uplatnění jak v průmyslu, tak i stavbách bytové výstavby. Díky velmi dobrým tepelně-izolačním a chemickým vlastnostem, požární odolnosti (třída hořlavosti A2) a ekologické nezávadnosti lze MEIZO IP AL použít na rozvody teplé vody, páry (max. provozní teplota 100°C na vnější straně izolace), rozvodů topení a chlazení. Výrobky jsou ekologické a recyklovatelné.
MEIZO IP AL – T kusy, kolena -pro usnadnění a urychlení montáže potrubních izolačních pouzder naše firma vyrábí dle požadavku zákazníka široký sortiment kolen, segmentových oblouků a T kusů nebo odboček, které systémově zapadají do nabídky naší společnosti. Na základě požadavku zákazníka zhotovíme prefabrikované dílce určené k aplikaci jak na svařované, tak i na ohýbané potrubí. Dílce vynikají především kvalitou zpracování a jednoduchou montáží, která není o nic náročnější než montáž standardního přímého izolačního pouzdra.
MEIZO FASÁDNÍ PROFILY - do této kategorie patří fasádní dekorativní prvky z minerální vaty ve formě říms, šambrán, atikových profilů a podobně. Výrobky jsou určeny k estetickému a funkčnímu členění zateplených fasád budov - ETICS. Díky třídě hořlavosti A1, resp A2, lze použít tento výrobek pro fasády s požadavkem na požární odolnost. Unikátní je i systém montáže, kde profil není pouze přimontován k fasádě, ale je přímo funkční součástí konstrukce. Fasádní profily lze aplikovat na všechny síly izolantů, tvar římsy možno vyrobit dle přání zákazníka individuálně.

U uchazečů o zaměstnání akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba
Telefon: 724 305 787
E-mail: ucetni@izolacenapotrubi.cz
Web: http://www.meizo.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

ucetni@izolacenapotrubi.cz | Informace přidány: 2015 Jun 8 10:43:38