MgA. Miroslav Němeček

Nová, Velké Přílepy, 25264

Logo firmy V soukromé Škole kreativní fotografie (ŠKF) dobře víme, že i fotografické řemeslo má zlaté dno. Naučíme vás, jak zachytit život ve všech jeho okamžicích a rozmanitostech. Bez ohledu na to, jestli budete fotit jako nadšený amatér, nebo profesionál, pro kterého jsou snímky každodenním chlebem.

Fotografování si u nás můžete dávkovat formou cílených kurzů, nebo obětovat každý týden jeden večer. Můžete u nás s fotografováním začít, nebo se v něm zdokonalovat. A šetříme váš čas. Nabízíme jednorázové workshopy, krátkodobé i střednědobé kurzy a celoroční studium. A také rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství.

Proč právě naše škola? Učí u nás vysokoškolští specialisté a profesionální fotografové. Prověřilo nás 17 let existence a 3.000 absolventů. Mnozí z nich pokračují ve studiu na vysokých uměleckých školách, jiní získávají ostruhy jako profesionálové a další už sbírají respektovaná ocenění na prestižních fotosoutěžích (Czech Press Photo, Praha fotografická, Národní soutěž amatérské fotografie, Štíty Viléma Heckela atd.). A pro všechny se fotografování stalo celoživotní láskou a koníčkem.

Nejlepším a nejtalentovanějším studentům umožňujeme prezentace na kolektivních i samostatných výstavách (absolventské výstavy v Galerii Svazu českých fotografů, v Galerii FotoŠkoda, v Galerii U Prstenu, v Galerii G2 v Plané nad Lužnicí atd.).

Nejvýraznější fotografické soubory studentů, absolventů i lektorů ŠKF jsou kromě naší webové galerie nejčastěji k vidění ve Fotogalerii Juliska. Jejím kurátorem je MgA. Ing. Miroslav Němeček, který naši školu v roce 2001 založil a do současnosti vede.

Kontakt

Kontaktní osoba Miroslav Němeček
Telefon: 724339149
E-mail: info@nauctesefotit.cz
Web: http://www.nauctesefotit.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

info@nauctesefotit.cz | Informace přidány: 4.1.2018 18:13:02