Řempo CB, a.s.

Nemanická 5, České Budějovice, 37010

Společnost ŘEMPO CB, a.s. vznikla v roce 1996 vyčleněním ze státního podniku Řempo. Firma navázala na tradici zaniklého podniku a zabývá se velkoobchodním a maloobchodním prodejem režijních a technických materiálů. Našim cílem je zajistit zákazníkovi komplexní dodávkový servis pro jeho organizaci v co nejkratším čase a za cenově výhodných podmínek.
Společnost ŘEMPO CB, a.s.
patří mezi tradiční dodavatele. Svým obchodním partnerům dodává široký sortiment zboží a materiálu podle jejich přání a potřeb. Prioritně se zaměřuje na kvalitu a profesionalitu služeb, které může nabídnout.
Nabízíme komplexní servis pro Vaši firmu (= outsourcing).
• Snížení režijních nákladů
• Náhradní plnění
• Kvalitní výrobky od našich dodavatelů
• Využití finančních zdrojů a lidských sil pro jiné, nové účely
• Snížení rizika spojeného s nákupem apod.

Na našich skladech a prodejně se nalézá široký sortiment – pracovní a outdoorové oblečení, ochranné pracovní pomůcky, úklid a hygiena, papírový program, hygienické systémy a dávkovače, bytové textilie, kuchyňské potřeby, obalové materiály, výrobky z plastu, technické materiály a textilie, polotovary, barvy a laky, lepidla, oleje, maziva, manipulační technika, náčiní a nářadí a další.

Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

Ochranu životního prostřední pro naši společnost zajišťuje firma EKO-KOM, a.s., pomocí zpětného odběru obalů. Tento odběr vyplývá ze zákona č. 477/2001 Sb., o obalech ve znění pozdějších předpisů zákona č. 94/2004 Sb.

Kontakt

Kontaktní osoba Jaroslava Dohnalová
Telefon: 737 207 594
E-mail: jarka.dohnalova@rempocb.cz
Web: http://www.rempocb.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

jarka.dohnalova@rempocb.cz | Informace přidány: 2014 Sep 22 13:08:21