Senior Flexonics Czech s.r.o.

Průmyslová 733/9, Olomouc, 779 00

Logo firmy Senior Flexonics Czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Senior plc, která má v současné době 31 poboček v 13 zemích (USA, Kanada, Mexiko, Brazílie, Jižní Afrika, Indie, Nizozemí, Francie, Německo, Česká republika, Velká Británie, Thajsko a Čína) a zaměstnává cca 4800 zaměstnanců.

Hlavní sídlo společnosti Senior plc je ve Velké Británii. Mateřskou společností je Senior Investments AG, se sídlem ve Švýcarsku, která se podílí 100% na základním kapitálu společnosti.

Tyto divize jsou zaměřeny na vývoj, výrobu a prodej technologicky vyspělých komponentů a systémů pro letecký, automobilový průmysl a energetiku.

Základní kámen společnosti Senior Flexonics Czech s.r.o. (tou dobou ještě Senior Automotive Czech s.r.o.), se sídlem v Olomouci, byl položen 23. března 2001, přičemž výroba byla započata v červenci 2001.

Jsme výrobní společností zabývající se návrhem, výrobou a prodejem komponentů a trubkových systémů z hliníku, nízkouhlíkové a nerezové oceli. Naše výrobky jsou určeny do olejových, klimatizačních, střešních, chladicích, vzduchových systémů pro automobilový a energetický průmysl.

Strategií společnosti je neustálé zlepšování efektivnosti výroby využitím tvořivých sil, znalostí a zkušeností našich pracovníků s cílem dosažení pozice významného a spolehlivého evropského výrobce a dodavatele trubkových systémů nejen pro automobilový průmysl.

Našimi zákazníky jsou např. koncerny Ford, Renault, VW, Volvo, Proton, Jaguar, Land Rover….

Získané certifikáty: ISO/TS 16 949 – ISO 14 001 – OHSAS 18 001

Kontakt

Kontaktní osoba Personální oddělení
Telefon: 585 151 177
E-mail: senior@seniorflexonics.cz
Web: http://www.seniorflexonics.cz

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

kzakova@seniorflexonics.cz | Informace přidány: 2015 May 26 10:54:35